Tel 5637 3138

info@kvaliteetkatus.ee

 

KvaliteetkatusOü
Katuste renoveerimine
katusetööd
katuse remont
Valiteetkatus OÜ  logo

      Kontakt

   Hinnapäring

KATUSETURVATOOTED

Katusel liikumise turvalisus on ehitise omaniku enda vastutus. Kõige levinum külaline katusel on korstnapühkija, aga ka antenni paigaldajal või ventilatsiooniseadme hooldajal on teie vajadusel sinna asja. Halvas seisukorras turvatoodete puhul või nende puudumisel võivad spetsialistid  keelduda katusele ronimisest. Näiteks võib jääda lumekoristus ja purikate eemaldamine tegemata, kuna turvarakmete trossidele ei leita sobivaid kinnituskohti, ehk turvarööpsüsteemi.

 

Katuseturvatooted ja paigaldus

Kvaliteetkatus OÜ paigaldab katuseturvatooteid üle kogu Eesti.

Vanadel katustel ei pruugi katusetarvikuid üldse ollagi ja isegi nende olemasolu puhul on nende seisund küsitav. Üldiselt paigaldatakse katuseturvatooteid katuse renoveerimise viimasel etapil, aga võib paigalda ka vanale katusele, kus seal katuseturvatooteid veel ei ole. Lumetõkete vajaduse pealt ei tasu kokku hoida, kuna katuselt kukkuv lumi või jää võib teha teile ja ka teie varale rasket kahju.

Katuseturvatooted toimivad vaid korektselt paigaldatuna. Valesti kinnitatud turvatooted ei püsi korralikult paigas, sellepärast tuleks katuseturvatoodete paigaldus jätta vaid katusespetsialisti hoolde.

Katuseturvatooted peavad olema jätkusuutlikud ning neid tuleb kontrollida ja hooldada regulaarselt. Vastavalt normidele peavad nad olema ka projekteeritud ja ehitatud selliselt, et sobivad kokku katuse profiili ja värviga.
Kvaliteetkatus OÜ paigaldab ainult standarditele vastavaid katuseturvatooteid. Anname alati garantii katuse turvavarustuse paigaldustele.

Paigaldame:

Katusepollarid

Ohutusereelingud ja turvaköite kinnituskohad

Päästeluugid

Katuseturvatoodete garantii
50
30
30

Müüme Orima-Tuote OY tooteid koostöös AS ESCO Weckman Eestiga.

Vihmaveesüsteemid koos paigaldusega

Kvaliteetkatuse vihmaveesüsteemid koosnevad, kas ümarast või kandlisisest vihmaveesüsteemist,  vastavalt majale ja nõuetele, mis juhivad vihmavee rennist otse soovitud teed mööda sihtkohta  (settekaevu)

Miks tuleks renoveerida vana vihmaveesüsteem ?

Vihmaveeüsteem kogub katusele sajanud vee ja juhib selle hoonest eemale. Hoonete korrashoiu seisukohalt on vihmaveesüsteemi hooldus väga oluline, et vihmavesi ei pääseks voolama tuulekasti ehtisse ega ka seinte vahele. Vanemate majade tüüpilistes vaatepiltides on näha, kuidas  lumekoormus on rebinud lahti, tuulekasti kinnitatud  rennikonksud ja läbi tilkuvad ühenduskohad.

Kvaliteetkatuselt saad kvaliteetsed vihmaveesüsteemid koos paigaldusega, nii uus ehitisele kui ka renoveeritavale.

Vihmaveesüsteemide renoveerimine on kindlaim viis teha see usaldusväärselt ja taskukohase hinnaga. Eemaldame vana vihmasüsteemi ja paigaldame vastavalt nõutele uued veerennid ja  vihmaveetorud.

Miks tuleks renoveerida vana vihmaveesüsteem ?

Anname vihmaveesüsteemidele alati 5 aastase paigaldusgarantii, mis tagab selle, et saate olla kindlad paigaldustöö kvaliteedi üle ning sadevesi ja sulavesi saaksid juhitud hoonest eemale, erinevates ilmastikutingimustes. Oleme tuntud töö kvaliteedi jälgimisel  ja tahame pidada oma mainest hoolt. Vihmaveesüsteemi ja materjali tootja poolne garantii on kuni 30 aastat.

VIHMAVEESÜSTEEMI HIND?

Koostame meelsasti Teie majale vihmaveesüsteemide hinnapakkumise, kas Teie antud mõõtudele või tuleme ise kohale ja mõõdame. Paremal all nurgas on katuseabi nupp, kus tuleb sisestada kontaktandmed, et saaksime Teiega ise ühendust võtta või jäta hinnapäring siit.

Ehituslikud plekktooted

Lisaks katusetöödele,valmistame ka erinevaid plekksepatooteid, võimalus töödelda pikkusega kuni 2360mm erinevaid matejale

 

teras: 1,0 mm

titaan / tsink: 0,8 mm

alumiinium: 1,5 mm

roostevaba teras: 0,8 mm

vask: 1,5 mm.

 

Tootelist:

Ääreplekid

Harjaplekid

Parapetiplekid

Neeluplekid

Liiteplekid

korstnaplekid

Plekitooted vastavalt joonistele

© Kvaliteetkatus OÜ 2020

Kvaliteetkatus OÜ

Tel +372 5637 3138

E-post info(@)kvaliteetkatus.ee

Reg nr 12994750

KMRK  EE102150269

Ehitus litsents EEH010748

Swedbank EE922200221063647467

 

T

V

ee kingitus oma majale

tehtud tempel

ali

Valge logo