Katusel liikumise turvalisus on ehitise omaniku enda vastutusel. Kõige levinum külaline katusel on korstnapühkija aga  ka antenni paigaldajal või ventilatsiooniseadme hooldajal on Teie vajadusel sinna asja. Halvas seisukorras katusetarvatoodetele võivad spetsialistid  keelduda ronimisest katusele. Näiteks võib jääda lumekoristus, purikate eemaldamine tegemata kuna turvarakmete trossidele ei leita sobivaid kinnitus kohti.

 

Katuseturvatooted ja paigaldus

Kvaliteetkatus Oü paigaldab katuseturvatooteid üle kogu Eesti.

Paljudes vanades majades katusetarvikute seisukord on pikka aega olnud küsitav.

Üldiselt need paigaldatakse katuseremondi viimasel etapil aga võib paigalda ka vanale katusele, kus neid veel ei ole. Lumetõkete vajaduse pealt ei kannata kokku hoida kuna katuselt kukkuv lumi või jää võib teha teile ja ka teie varale rasket kahju. Meie Eesti kliimas on palju lumerikkaid talvi ning just katuseturvatoodete puudumine on põhjustanud palju erinevaid õnnetusi.

Katuseturvatooted toimivad vaid korektselt paigaldatuna. Valesti kinnitatud tooted ei püsi algselt paigaldatud paigas ja seda eriti plekk katuste suhtes. Sellepärast tuleks katuse turvatoodete paigaldus jätta vaid katuse spetsalisti hoolde.Kvaliteetkatus Oü- l on tavaks pärast paigaldamistööd aasta aja pärast kõik katuseturvatoodete kinnituspoldid ja mutrid üle pingutada.

Katuse ohutusvarustus peab olema jätkusuutlik ning neid tuleb kontrollida ja hooldada regulaarselt. Vastavalt normidele peavad nad ka olema projekteeritud ja ehitatud selliselt, et need sobivad vastavalt katuse profiili enda ja tooniga kokku

Kvaliteetkatus Oü  Paigaldab ainult standarditele vastavaid katusetaruvatooteid. Anname alati garantii turvavarustusete paigaldustele.

Paigaldame:

Katusepollarid

Ohutusereelingud ja turvaköite kinnituskohad

Päästeluugid

 

 tuleks paigaldada ennem katuse värvimist ning soovitavalt katusetööde käigus, et hiljem paigaldades, katuse värvi ei kahjustaks.

KATUSE TURVATOODETE HIND?

Koostame meelsasti Teie majale katuse turvatoodetele hinnapakkumise, kas Teie antud mõõtudele või tuleme ise kohale ja mõõdame. Paremal all nurgas on katuseabi nupp, kus tuleb sisestada kontaktandmed, et saaksime Teiega ise ühendust võtta või jäta hinnapäring siit.

Vihmaveesüsteemid koos paigaldusega

Kvaliteetkatuse vihmaveesüsteemid koosnevad, kas ümarast või kandlisisest vihmaveesüsteemist,  vastavalt majale ja nõuetele, mis juhivad vihmavee rennist otse soovitud teed mööda sihtkohta  (settekaevu)

Miks tuleks renoveerida vana vihmaveesüsteem ?

Vihmaveeüsteem kogub katusele sajanud vee ja juhib selle hoonest eemale. Hoonete korrashoiu seisukohalt on vihmaveesüsteemi hooldus väga oluline, et vihmavesi ei pääseks voolama tuulekasti ehtisse ega ka seinte vahele. Vanemate majade tüüpilistes vaatepiltides on näha, kuidas  lumekoormus on rebinud lahti, tuulekasti kinnitatud  rennikonksud ja läbi tilkuvad ühenduskohad.

Kvaliteetkatuselt saad kvaliteetsed vihmaveesüsteemid koos paigaldusega, nii uus ehitisele kui ka renoveeritavale.

Vihmaveesüsteemide renoveerimine on kindlaim viis teha see usaldusväärselt ja taskukohase hinnaga. Eemaldame vana vihmasüsteemi ja paigaldame vastavalt nõutele uued veerennid ja  vihmaveetorud.

Miks tuleks renoveerida vana vihmaveesüsteem ?

Anname vihmaveesüsteemidele alati 5 aastase paigaldusgarantii, mis tagab selle, et saate olla kindlad paigaldustöö kvaliteedi üle ning sadevesi ja sulavesi saaksid juhitud hoonest eemale, erinevates ilmastikutingimustes. Oleme tuntud töö kvaliteedi jälgimisel  ja tahame pidada oma mainest hoolt. Vihmaveesüsteemi ja materjali tootja poolne garantii on kuni 30 aastat.

VIHMAVEESÜSTEEMI HIND?

Koostame meelsasti Teie majale vihmaveesüsteemide hinnapakkumise, kas Teie antud mõõtudele või tuleme ise kohale ja mõõdame. Paremal all nurgas on katuseabi nupp, kus tuleb sisestada kontaktandmed, et saaksime Teiega ise ühendust võtta või jäta hinnapäring siit.

Ehituslikud plekktooted

Lisaks katusetöödele,valmistame ka erinevaid plekksepatooteid, võimalus töödelda pikkusega kuni 2360mm erinevaid matejale

 

teras: 1,0 mm

titaan / tsink: 0,8 mm

alumiinium: 1,5 mm

roostevaba teras: 0,8 mm

vask: 1,5 mm.

 

Tootelist:

Ääreplekid

Harjaplekid

Parapetiplekid

Neeluplekid

Liiteplekid

korstnaplekid

Plekitooted vastavalt joonistele

© Kvaliteetkatus OÜ 2018

Kvaliteetkatus OÜ

Tel +372 5637 3138

E-post info(@)kvaliteetkatus.ee

Reg nr 12994750

Swedbank EE922200221063647467

 

T

V

ee kingitus oma majale

tehtud tempel

ali

Valge logo